Залізничні квитки онлайнБлог мандрівникаСтаттяПодорож по Україні як альтернатива поїздці в Європу

Подорож по Україні як альтернатива поїздці в Європу

Стаття 2309

Об'єктивна реальність - впровадження в Україні безвізового режиму безсумнівно є позитивним моментом, але чи стали подорожі в країни ЄС дійсно доступними для більшості українців? В середньому, вартість шенгенської візи становить 30-35 євро, що може для вітчизняного громадянина і становить пристойну суму, за фактом, в межах європейських держав, вкрай невелика цифра. На тлі зарплат середньостатистичного європейця, ціни на трансфер, житло, харчування, розваги не здаються такими вже пристойними і цілком оптимально вписуються в статтю витрат на відпочинок, що практично ніяк не позначається на якості життя. Що стосується українського туриста, то навіть бюджет розміром в 1000 євро на 7-денну поїздку може досягатися шляхом чималих зусиль і тривалого "режиму економії". При цьому, відверто кажучи, такий грошовий резерв не дозволить сповна насолодитися усіма доступними принадами європейського відпочинку і створить умовні обмежувальні рамки дозволеного, що не кращим чином позначиться на загальному враженні від подорожі.

Безвизовый режим

За результатами державних статистичних даних, на кінець 2017 го року, режимом безвіза скористалися близько 15% громадян України, з яких переважну частину складали люди, охочі здійснити трудову міграцію. Звістно, цей факт негативним чином впливає на економіку країни, але віддаляє від основної теми. На сьогоднішній день, більшість українців готові жертвувати відпочинком на догоду фінансової стабільності особистого бюджету, так як вартість подорожі в Європу йде в розріз з їхніми можливостями.

Гідний відпочинок в Україні - міф чи реальність?

Повна відмова від відпочинку згубно впливає на фізичний і психологічний стан людини - це всім відомий факт. У слідстві, супроводжується падінням працездатності, що створює ймовірну небезпеку зниження як рівня заробітку, так і здоров'я.

Багато людей, з якоїсь причини, недооцінюють можливість відпочити в межах українських кордонів, аргументуючи це недостатньо прийнятною якістю туристичних послуг, малою різноманітністю цікавих маршрутів подорожі, що на додачу, супроводжується захмарними цінами, за своєю шкалою порівнянними з повноцінною поїздкою в країни Туреччини або Єгипту, наприклад. Туроператор Etnotur в Україні ламає складені стереотипи і пропонує своїм клієнтам доступні варіанти турів, наповнених масою незабутніх вражень. Широкий спектр різноманітних маршрутів охоплює собою все, чим може з гордістю похвалитися українська земля: гірські вершини, морські береги, безліч природних заповідників, казкові архітектурні споруди високої культурної цінності, туристичні бази і санаторії. Залежно від індивідуальних переваг і доступного бюджету, менеджери компанії дійсно здатні організувати якісну подорож і довести кожному, гідний відпочинок в Україні - це більш ніж реальність!

КУПИТИ КВИТОК