КОНКУРС: ОДНОГО РАЗУ У ПОТЯГУ

Акції 1986

Кожен з нас хоча б раз у житті подорожував на поїзді. А у багатьох з цим видом транспорту пов'язано безліч курйозних та смішних спогадів.

Тому сервіс Travelbook.ua запрошує всіх бажаючих - пасажирів і провідників - поділитися найвеселішою, повчальною, іскрометною історією про подорож на поїзді, яка трапилася з вами або вашими близькими.

Ми пропонуємо вам не тільки проявити свій письменницький талант, а й поборотися за призи в нашому конкурсі.

По закінченню конкурсу ми виберемо 3-х переможців! За перше призове місце переможець отримає оригінальний дорожній чемодан! За друге та третє призові місця - стильні термокружки.

Для участі в конкурсі необхідно з 22 червня по 05 липень 2018 року включно:

  1. Уподобати сторінку Travelbook.ua (якщо ви ще не з нами), натиснувши кнопку «Мені подобається» на https://www.facebook.com/www.travelbook.ua
  2. Поділитися публікацією про проведення конкурсу на сторінці свого профілю в Facebook з хештегом #travelbookua_конкур
    Важливо! Запис на вашій сторінці повинна бути видна всім користувачам і бути присутнім до моменту визначення переможців.
  3. У коментарях до посту з конкурсом на своїй сторінці необхідно написати веселу історію, яка трапилася з вами або вашими близькими в поїзді.
  4. Звертаємо увагу, що історія повинна бути ваша - унікальна, неповторна і не взята з просторів інтернет :)

Детальні умови конкурсу

Найцікавіші історії наших мандрівників будуть розміщені на сторінці Travelbook.ua в Facebook, і обов'язково нагороджені призами!

Бажаємо всім учасникам натхнення !;)

#Travelbookua # travelbookua_конкурс # укрзалізниця # конкурс

КУПИТИ КВИТОК