Залізничні квитки онлайнБлог мандрівникаНовиниКвиток на поїзд під шкірою або які зміни несуть нові технології

Квиток на поїзд під шкірою або які зміни несуть нові технології

Новини 1758

Фантастичні фільми, що описують далеке майбутнє людства - роботи, штучний інтелект - цим уже нікого не здивуєш. Майбутнє вже настало: люди живуть з імплантованими під шкіру мікрочіпами. З одного боку чіпування дуже практична технологія, тому що імплантований чіп неможливо втратити або забути вдома, він практично не відчувається під шкірою. При цьому ви не носите з собою документи, що засвідчують особу, зручно розраховуєтесь за покупки, відкриваєте за допомогою чіпа машину, квартиру, заходите до офісу. Для цього достатньо провести рукою, в яку імплантовано чіп, над зчитувальним пристроэм, та зробити бажану операцію - дані успішно передаються завдяки технології NFC.

Ще одним з переваг чіпів є відсутність потреби в електричному живленні або підзарядці. Чіп працює як модуль для безконтактної оплати в банківській картці.

Імплантування чіпа не вимагає спеціальної підготовки людини. Процедура виконується спеціальним шприцом і займає всього кілька хвилин. При бажанні в будь-який момент ви можете вилучити свій чіп таким же чином.

В даний час лідерами з питань мобільних і чіпових технологій є європейські країни. Особливого поширення чіпування отримало в Швеції, де більше 3-х років швейцарці імплантують під шкіру мікрочіпи для того, щоб спростити своє життя. Компанії таксамо беруть на озброєння сучасну технологію і пропонують своїм співробітникам вживити чіпи, які допомагають заходити в офіс без пропуску, використовувати офісне обладнання тощо.

У 2017 році технологія чіпування в Швеції проникла і в сферу залізничних перевезень. Кожна людина, що має мікрочіп під шкірою, може оплачувати проїзд в поїзді скануванням свого чіпа.

Можливо, що вже в недалекому майбутньому для населення багатьох країн фізично транспортний проїзний квиток, ID паспорт, банківська карта підуть в минуле. Тільки уявіть собі новий виток розвитку залізничного транспорту: для того, щоб здійснити посадку в поїзд досить буде зайняти зручне для вас місце у вагоні, провести рукою біля пристрою, що зчитує, і все - ви можете спокійно насолоджуватися поїздкою і видами за вікном. Система автоматично спише з вашого рахунку вартість поїздки відповідно до класу вагона та тарифу.

Або ж ви заздалегідь купуєте електронний квиток на поїзд, займаєте своє місце у вагоні, а провідник за допомогою скануючого пристрою зчитує ID купленого квитка з вашого чіпу.

Впевнені, що вже в найближчі кілька років ми дізнаємося, наскільки глибоко технології проникнуть в наші серця, в прямому і переносному сенсі :)

 

КУПИТИ КВИТОК