Залізничні квитки онлайнПослуга «Спіймати квиток»

Послуга «Спіймати квиток»

Купівля залізничних квитків
Електронний залізничний квиток
Посадка на поїзд
Знижки та пільги на залізничні квитки
Повернення квитків на поїзд
Інші питання

Кожен з нас потрапляв у ситуацію, коли необхідно терміново їхати або потрібні квитки на поїзд у «гарячу пору» святкових і відпускних днів, проте вільних місць у продажу вже немає. На допомогу мандрівникам ми створили новий функціонал "Піймати квиток" з пошуку та бронювання залізничних квитків. Після оформлення заявки ми почнемо відслідковувати відповідні квитки, і як тільки вони надійдуть у продаж, зарезервуємо їх та обов'язково повідомимо вас :)

Як скористатися послугою «Спіймати квиток»?

1. Авторизовані користувачі можуть оформити заявку на пошук квитків прямо з Особистого кабінету. Для цього необхідно зайти до розділу «Спіймати квиток» та натиснути на кнопку СПІЙМАТИ КВИТОК.

Кожен користувач сайту, здійснюючи пошук квитків і не знайшовши відповідних на сторінці списку поїздів, може натиснути на кнопку СПІЙМАТИ КВИТОК одного з банерів:

2. Далі згідно попередньо обраного маршруту руху і дати, користувач обирає поїзд(а), за якими ми будемо здійснювати пошук :) Або ж зазначає знизу ВИБРАТИ ВСЕ, за умови, що вам не є принциповим поїзд, який доставить вас до місця призначення.

3. Визначившись з поїздами, переходимо на сторінку параметри вибору місць. На цій сторінці необхідно вказати кількість пасажирів (в одній заявці може бути до 4 пасажирів), тип вагону та місця. Система моніторингу буде відстежувати вільні місця до дати, яку ви вкажете в полі "Відстежувати до:". Також при бажанні ви можете обмежити пошук максимальної вартістю одного квитка.

4. Завершальна сторінка оформлення заявки моніторингу квитків - сторінка інформація про пасажирів. Тут ви вказуєте Ім'я та Прізвище пасажира(ів), а також обираєти додаткові сервіси. У розділі Контактні дані ви вказуєте свій e-mail. Як тільки квитки з'являться у продажу, ми надішлемо вам посилання на їх купівлю.

Зверніть увагу на правильність введених даних, тому що пізніше внести зміни буде неможливо!

5. Після підтвердження заявки, на ваш e-mail прийде повідомлення з описом вашого замовлення на моніторинг квитків.

Як я дізнаюся про надходження квитків у продаж?

Як тільки у продаж надійдуть квитки, відповідні параметрам заявки «Спіймати квиток», система забронює квитки і вишле вам на електронну пошту посилання для оплати даного замовлення.

ВАЖЛИВО! Для того, щоб отримати повідомлення про зарезервовані квитки також в Telegram, після підтвердження заявки необхідно перейти за вказаним посиланням та активувати чат бот Telegram.
Для того, щоб успішно активувати чат бота з комп'ютера або планшета, потрібно бути залогіненим під своїм аккаунтом у веб-версії Telegram: https://web.telegram.org/

Яким чином з'являються квитки?

Квитки можуть знову повертатися у продаж в тому випадку, коли у пасажирів змінюються плани і вони змушені повернути свої проїзні документи. Так само частою практикою Укрзалізниці є збільшення кількості вагонів у поїздах підвищеного попиту.

Звертаємо увагу!

  • Послуга «Спіймати квиток» діє на всі доступні до продажу квитки на сайті Travelbook.ua. Нагадуємо, що продаж квитків здійснюється на материкову частину України і на поїзди у напрямку країн СНД.
  • Сервіс пошуку квитків надається всім користувачам сайту безкоштовно. Також вам не потрібно додатково оплачувати за оповіщення на e-mail і в Telegram.
  • Моніторинг квитків здійснюється до дати, зазначеної пасажиром у заявці.
  • В процесі оформлення заявки можна обмежити максимальну вартість квитка. Пошук буде поширюватися на квитки зазначеного цінового діапазону.
  • Оформити заявку можуть як авторизовані користувачі, так і не авторизовані. У разі, якщо користувач авторизований, в Особистому кабінеті в розділі «Спіймати квиток» зберігаються всі актуальні заявки.
  • У будь-який момент ви можете скасувати пошук квитка або через Особистий кабінет, або за посиланням в першому електронному повідомленні на e-mail.
  • Після резервування квитка у вас буде 1 годину для оплати квитка! У разі, якщо ви не встигнете викупити квиток, замовлення буде анульовано.

Бажаємо приємних подорожей та удачі в «ловлі» квитків :)

КУПИТИ КВИТОК