Залізничні квитки онлайнТипи залізничних квитків

Типи залізничних квитків

Електронний залізничний квиток
Купівля залізничних квитків
Посадка на поїзд
Знижки та пільги на залізничні квитки
Повернення квитків на поїзд
Інші питання

Існує 3 типи залізничних квитків:

1. Паперовий квиток – це звичний квиток на бланку суворої звітності або Проїзний документ встановленого зразка. Такий квиток ви можете придбати тільки в залізничній касі.

2. Квиток з відкладеним друком – квиток, куплений через Інтернет, але вимагає попереднього обміну в касі. В результаті оформлення такого квитка пасажиру буде надано Бланк замовлення з 16-значним кодом.

Друк проїзного документа здійснюється за кодом замовлення, тому ви можете звернутися до каси Укрзалізниці як із роздрукованим Бланком замовлення, так і з записаним кодом.

Рекомендуємо здійснити обмін за 1 годину до відправлення поїзда у спеціально відведеній залізничній касі. Обмін бланка замовлення в офіційних касах Укрзалізниці проводиться безкоштовно!

Увага! Бланк замовлення з відкладеним друком не є проїзним документом! Обміняти бланк замовлення на проїзний документ можна тільки в касах Укрзалізниці на материковій частині України!

3. Електронний квиток – його відміна від Бланка замовлення у тому, що він вже є повноцінним проїзним документом і не вимагає подальшого звернення до каси. В результаті купівлі електронного квитка, Вам буде надано Посадочний документ.

Посадочний документ може бути пред'явлений провіднику як в роздрукованому вигляді для зчитування QR-коду, так і з екрану мобільного телефону, планшета та ін. Так само посадочний документ можна роздрукувати в залізничних касах материкової території України за кодом, який починається з решітки (#) та складається з цифр і букв кирилицею.

Всі типи залізничних квитків є іменними, і надаються провіднику при посадці тільки разом з документом, що посвідчує особу пасажира.
КУПИТИ КВИТОК