Залізничні квитки онлайнПравила перевезення тварин і птахів в сполученні з країнами СНД

Правила перевезення тварин і птахів в сполученні з країнами СНД

Купівля залізничних квитків
Електронний залізничний квиток
Посадка на поїзд
Знижки та пільги на залізничні квитки
Повернення квитків на поїзд
Інші питання

На міжнародних пасажирських сполученнях діють правила перевезення тварин, при яких пасажир має право перевозити при собі кімнатних тварин (собак, кішок, птахів) у спеціальній тарі за рахунок норми ручної поклажі на місцях, призначених для розміщення ручної поклажі.

Собаки, не поміщені в спеціальну тару, при наявності намордника і ремінної пов'язки повинні перевозитися в окремому купе купейного вагону (не більше двох). При цьому пасажир зобов'язаний сплатити вартість ЖД квитків за повним тарифом по кількості зайнятих місць в купе.

При відсутності у перевізника можливості надання окремого купе для перевезення тварин, таке перевезення не допускається.

Додаткова плата за перевезення кімнатних тварин не стягується.

Проте, в потягах ЗАТ «Азербайджанська залізниця» дозволяється перевезення кімнатних тварин (собак, кішок, птахів) тільки в окремому купе в купейних вагонах. При цьому пасажир зобов'язаний оплатити вартість проїзних документів за повним тарифом за кількістю зайнятих місць в купе, окрім місць, зайнятих дітьми, проїзд яких сплачено за дитячим тарифом.

Собаку-поводиря дозволяється перевозити при собі у вагонах будь-якої категорії без додаткової оплати місць. При цьому собака має бути на коротких ремінних прив'язках без намордника і знаходитися поряд з пасажиром, якого вона супроводжує.

Звертаємо увагу! Наявність ветеринарного свідоцтва при перевезенні тварин є обов'язковим!
КУПИТИ КВИТОК