Залізничні квитки онлайнПільгові залізничні квитки

Пільгові залізничні квитки

Знижки та пільги на залізничні квитки
Електронний залізничний квиток
Купівля залізничних квитків
Посадка на поїзд
Повернення квитків на поїзд
Інші питання

Українська залізниця надає певним категоріям громадян знижку на придбання залізничних квитків. При цьому знижка може становити від кількох відсотків до повної вартості квитка. В даний момент купити квиток на поїзд онлайн можливо тільки для деяких категорій пільговиків - студенти і діти. Пасажири інших категорій пільговиків мають можливість придбати квиток зі знижкою виключно в залізничній касі. При покупці їм потрібно пред'явити оригінал документа, що підтверджує право на користування пільгою.

Купівля пільгових залізничних квитків на сайті Travelbook можлива тільки для дітей і студентів!

Пільгові категорії пасажирів:

  • Діти до 6 років - подорожують безкоштовно без надання окремого місця. Діти від 6 до 14 років - знижка 25%
  • Студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів та учні професійно-технічних навчальних закладів
  • Учасники Великої Вітчизняної війни, а також інваліди Другої світової війни I-II категорій, мають право на пільговий проїзд
  • Інваліди I-III категорій, а також діти інваліди можуть скористатися правом на пільговий проїзд в період з першого жовтня до п'ятнадцятого травня. У цей період їм належить 50% знижка на квитки. Крім того пільгові квитки покладаються які супроводжують інвалідів першої категорії.
  • Герої Радянського союзу, а також герої України або герої соціалістичної праці вправі один раз на рік зробити безкоштовний проїзд в залізничному транспорті. Також пільги надаються кавалерам ордена Трудової слави і Ордена слави третього ступеня, чотириразовим власникам медалі "За відвагу".
  • Народні депутати України на час виконання ними депутатських повноважень.
  • Щорічно Укрзалізниця проводить благодійні акції для дітей сиріт, дітей загиблих шахтарів, військовослужбовців або залізничників.
Увага! При посадці в поїзд пасажир повинен пред'явити документ, який дає право на пільгу. Для дитячого квитка це - оригінал свідоцтва про народження дитини, для студента - студентський документ.
КУПИТИ КВИТОК