Залізничні квитки онлайнЯк можна повернути квиток на поїзд, куплений на сайті?

Як можна повернути квиток на поїзд, куплений на сайті?

Повернення залізничних квитків
Електронний залізничний квиток
Купівля залізничних квитків
Посадка на поїзд
Знижки та пільги на залізничні квитки
Інші питання

Якщо плани на поїздку змінилися, Ви можете здати свій невикористаний проїзний документ і повернути частину його вартості.

Квиток на поїзд, куплений на сайті Travelbook, можна здати двома способами:

  • в залізничній касі

Насамперед необхідно обміняти ваш бланк (Бланк замовлення або Посадочний документ) або код замовлення на квиток на бланку суворої звітності. Потім касир може провести повернення невикористаних квитків, при цьому сума повернення ЖД білету буде визначена згідно з пунктом 19.11 Правил перевезення пасажирів.

Повернення грошових коштів буде виконано з нашого боку на той платіжний засіб, за допомогою якого був куплений квиток (банківську картку, електронні гроші тощо) протягом 1 банківського дня після отримання від Укрзалізниці відповідного реєстру на повернення.

  • онлайн на сайті Travelbook (функціонал незабаром з'явиться на сайті)

Повернути залізничний квиток (Бланк замовлення або Посадочний документ), придбаний на сайті Travelbook, ви можете самостійно в Особистому кабінеті. Для цього, навпроти бажаного квитка натисніть кнопку "Повернення". Система розрахує вартість до повернення, для підтвердження операції натисніть "Повернути".

Якщо ви купували квиток без авторизації на сайті достатньо залишити заявку на повернення на електронну скриньку техпідтримки: ask@travelbook.ua. Найближчим часом співробітники техпідтримки її оброблять та зв'яжуться з вами.

Повернення грошових коштів так само проводиться на банківську картку, з якої відбувалася покупка залізничного квитки.

Увага! Повернути квиток (електронний або з відкладеним друком) онлайн можливо тільки в тому випадку, якщо він не був роздрукований у залізничній касі на бланку суворої звітності! Сума до повернення розраховується автоматично системою і визначається згідно з пунктом 19.11. Правил Укрзалізниці на підставі часу, що залишився до відправлення поїзду.

 

КУПИТИ КВИТОК