Залізничні квитки онлайнДитячі залізничні квитки

Дитячі залізничні квитки

Знижки та пільги на залізничні квитки
Електронний залізничний квиток
Купівля залізничних квитків
Посадка на поїзд
Повернення квитків на поїзд
Інші питання

На сайті Travelbook можливо оформити наступні дитячі залізничні квитки:

  • Діти до 6 років мають можливість подорожувати безкоштовно в супроводі дорослого. В цьому випадку окреме місце не купується, і дитина подорожує на одному місці з дорослим пасажиром. Якщо в супроводі дорослого подорожує більше однієї дитини молодше 6 років, тоді право пільгового проїзду має лише один з них, для інших дітей пасажир повинен додатково купити квиток на потяг с поміткою "дитячий".
  • Діти від 6 до 14 років без супроводу дорослих на посадку в поїзд не допускаються. Вік дитини визначається на день від'їзду. Для дітей 6 - 14 років передбачена знижка в розмірі 25% від вартості квитка дорослого пасажира. Супроводжуючий дорослий повинен мати при собі документ, що підтверджує вік дитини - оригінал або нотаріально завірену копію.
  • Дітям віком старше 14 років для поїздки в поїзді купується повний квиток.
Важливо! При посадці в поїзд дорослий, який супроводжує, повинен мати при собі документ, що підтверджує вік дитини - оригінал або нотаріально завірену копію.

При міжнародному сполученні:

Знижка в розмірі 50% надається тільки для дітей віком від 5 до 10 років. До 5 років проїзд дитини безкоштовний - без надання окремого місця.

Безкоштовний проїзд дітям до 16 років з наданням місця в плацкартному вагоні по території України надається УЗД в разі, якщо дитина відноситься до однієї з категорій:

  1. діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків;
  2. діти-інваліди всіх категорій;
  3. діти військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків;
  4. діти загиблих шахтарів.
КУПИТИ КВИТОК