Залізничні квитки онлайнЩо робити, якщо немає квитків на поїзд?

Що робити, якщо немає квитків на поїзд?

Купівля залізничних квитків
Електронний залізничний квиток
Посадка на поїзд
Знижки та пільги на залізничні квитки
Повернення квитків на поїзд
Інші питання

Квитки на сайті Travelbook можуть з'являтися по мірі формування попиту на них, також на деякі проміжні станції продаж квитків відкривається за добу до відправлення поїзда.

Якщо Ви збираєтесь у поїздку, але на необхідну дату немає вільних місць, в цьому випадку можна взяти до уваги наступні рекомендації:

1. Періодично повторюйте пошук залізничних квитків на напрямок, який вас цікавить. Квитки інших користувачів, які потрапили до Кошику, але так і не були сплачені протягом 15 хвилин, знову повертаються у вільний продаж.

2. Зверніть увагу, що заброньовані, але не викуплені в строк залізничні квитки, також надходять у вільний продаж.

3. Ви можете перевірити, чи не з'явилися квитки після зняття броні. Зазвичай бронь знімається за 24 години до відправлення поїзда, а так само за 9, 6, 3, і 1 годину до відправлення. Зняття броні відбувається досить часто, але цією інформацією володіють багато, і квитки викуповуються практично миттєво. Ви так само можете скористатися цією інформацією та моніторити наявність вільних місць на сайті в зазначені періоди.

4. Чекайте здачі квитків пасажирами. Якщо плани змінилися, і пасажир здає свій квиток, у вас є можливість викупити його. Імовірність не велика, але все ж вона існує.

5. Частою практикою Укрзалізниці є збільшення кількості вагонів у поїздах, на які існує підвищений попит, а так само на поїзди далекого прямування. Якщо на потрібний напрямок вільних місць вже немає, а до відправлення залишається більш ніж 24 години, цілком можливо, що вагони будуть додані.

6. Якщо немає в продажу квитків у вашому напрямку, спробуйте змінити станцію відправлення або прибуття. Справа в тому, що на маршрут повного проходження виділяється більша кількість квитків, ніж на проміжні станції. Наприклад, вас цікавить квиток у напрямку Запоріжжя - Київ, а квитків немає, ви можете вказати станцію відправлення або Мелітополь або Новоолексіївка, і дуже ймовірно, що по заданому маршруту квитки будуть у наявності.

7. Можете скористатися нашим новим сервісом пошуку квитків "Спіймати квиток". Ми підшукаємо для вас підходящі варіанти, зарезервуємо квиток і повідомимо на електронну пошту і Telegram!

КУПИТИ КВИТОК